Apie

Sveiki,

mano vardas Arūnas, o čia – mano asmeninė fotografijos svetainė apie gamtą, keliones, architektūrą ir kitus įdomius dalykus.

– Mano filosofija –

Galima gyventi savo kambaryje, atsiribojus nuo visų, tarp keturių sienų, skaityti knygas, medituoti bei domėtis retkarčiais pasauliu pro tv ar tf ekraną.

Galima gyventi savo mieste, džiaugtis tuo, ką jame sutinki, ką pažįsti, ką matai, ką girdi, ir nenorėti pažinti kitų miestų.

Galima gyventi savo šalyje, kurios sienas kadaise nubrėžė „reikšmingieji kiti”, ir manyti, kad tai, kas „čia”, yra sava, o „ten”, už sienos, svetima.

Galima gyventi pasaulyje, kuriame nėra sienų, kur gėris ar blogis neturi vieno miesto, vienos šalies, vienos tautybės, vienos rasės, vienos lyties, vienos seksualinės orientacijos, vieno amžiaus, vienos spalvos ar vieno garso vardo.

Mano rytai kartais išaušta kitose šalyse, kituose miestuose, kitose kultūrose ir, nežiūrint to, juos visuomet pasitinka ta pati Saulė, šildanti mūsų visų Žemę.
Aš renkuosi pasaulį be sienų.

 

2017 m. liepos 25 d. interneto svetainė www.keliautigera.lt pateko į 11 pačių geriausių tinklaraščių sąrašą konkurse THE SUNSHINE BLOGGER AWARD.

Šioje svetainėje publikuojamos nuotraukos gali būti platinamos kitose žiniasklaidos priemonėse nurodant nuotraukų šaltinį.

 

Dėkoju už apsilankymą mano svetainėje!